ET EN

Wall Streeti hunt

wall-streeti-hunt-esikaanepilt

Wall Streeti hunt

€22.93

Ülemaailmne bestseller “Wall Streeti Hunt” nüüd ka Eestis!

Lugu sellest, kuidas raha Wall Streeti supermani põrmu paiskas

Päeval ajas ta kamaluga raha kokku – tuhandeid dollareid minutis. Ööd saatis ta mööda nii kiiresti, kui vähegi suutis. Suurest joomingust, mille käigus uppus pirakas 52-meetrine mootorjaht ja maksti üüratu 700 000 dollari suurune hotelliarve, ning naisest ja lastest, kes teda pikisilmi koju ootasid. Kuulipilduja kiirusel sõnu tulistavatest peoloomadest noorukestest börsimaakleritest, kes teda kuningaks kutsusid ja tema eest aktsiatega kauplesid. Siin see on, Jordan Belforti enda sõnadega – lugu kurva saatusega geeniusest, keda hüüti WALL STREETI HUNDIKS.

1990. aastatel sai Jordan Belfortist üks Ameerika rahanduse kurikuulsamaid nimesid: ta oli hiilgava mõistusega kaval aktsiatinistaja, kes juhtis oma lõbusa kamba metsikut sõitu Wall Streeti kanjonitest hiiglaslikku kontorisse Long Islandil. Nende kaante vahel on erakordne lugu ahnusest, võimust ja liialdustest, mida mitte keegi ei suudaks välja mõelda. Lugu täitsa tavalisest kutist, kes alustas kuueteistaastaselt Itaalia jäätise althõlma müügiga, ja teenis lõpuks sadu miljoneid.
Kuni kõik mürinal kokku kukkus.

Raamatu järgi on valminud ka Eestis linastunud ülipopulaarsene film „THE WOLF OF WALL STREET“ peaosas Leonardo DiCaprioga, režisöör: Martin Scorsese.

 

Ilmumisaasta: 2016
Lisatud: 10.11.2016
Müüakse alates: 12.12.2016
Müügil: Raamatupoed Apollo, Rahva Raamat
Keel: Eesti
Formaat: 129×197, pehmekaaneline
Lehekülgede arv: 528 lk
Autor: Jordan Belfort
Tõlkija: Viive De Meersman
Kirjastaja: Tallinna Raamatukirjastus OÜ
ISBN: 978-9949-9771-3-0