ET EN

Pontsakas

pontsakas.esikaas

Pontsakas

€17.42

#1 NEW YORK TIMES BESTSELLER

„Raamatut peaksid lugema kõik, kes on end oma nahas kunagi natukenegi ebamugavalt tundnud. Julie Murphy täht särab eredalt edasi tänu murrangulisele ja liigutavale loole, mis kahtlemata muudab kellegi elu.“ —JOHN COREY WHALEY, „Noggin“ ja „Where Things Come Back eest auhindu võitnud autor

End paksuks tüdrukuks pidav Willowdean Dickson (keda kunagisest iluduskuningannast ema Pontsukeseks kutsub) on end oma nahas alati hästi tundnud. Tema arvamus heast bikiinikehast? Lihtsalt pane bikiinid selga.

Ehtameerikaliku iluduse ja parima sõbranna Elleni kõrval on kõik alati hästi läinud… kuni Will saab töökoha kohalikus kiirtoidukohas Harpy’ses. Seal ta kohtub erakoolis õppiva Boga, kuuma kuti ja endise korvpallipoisiga. Will ei ole üllatunud, et Bo teda huvitab. Küll aga see, et huvi on vastastikune. Selle asemel, et jõuda enesekindluse uutesse kõrgustesse oma suhtes Boga, hakkab Will endas hoopis kahtlema. Et endast võitu saada, otsustab ta ette võtta kõige kohutavama asja, mida suudab endale ette kujutada: osaleda Blue Bonneti missivõistlusel koos mitme teise „sobimatu“ kandidaadiga näitamaks maailmale, et ta väärib seda sama palju kui kõik vibalikud tüdrukud. Seda tehes šokeerib ta Clover Cityt, aga ennast ehk isegi veel rohkem.

Tähistaevased Texase ööd, punased pulgakommid, Dolly Partoni laulud, unustamatult metsik kangelanna – Pontsuke võidab kahtlemata igaühe südame.

Autorist

Julie Murphy elab Põhja-Texases koos armastava abikaasa, jumaldava koera ja mõistvate kassidega. Pärast mitut aastat raamatukogunduses on Julie praegu n-ö täiskohaga kirjanik. Kui ta parajasti ei kirjuta ega meenuta toredaid aegu laenutusosakonnas, vaatab ta ehk telefi lme, jahib ideaalset juustupitsalõiku või plaanib järgmist imelist reisiseiklust. Tema esimene kiitust pälvinud romaan oli „Side Effects May Vary“. Rohkem infot Julie Murphy kohta leiab veebilehel www.juliemurphywrites.com.

 

Ilmumisaasta: 2016
Lisatud: 28.04.2016
Müüakse alates: 02.05.2016
Müügil: Saadaval raamatupoodides Rahva Raamat, Apollo
Keel: Eesti
Formaat: 128×205, pehmekaaneline
Lehekülgede arv: 384 lk
Autor: Julie Murphy (USA)
Tõlkija: Evi Eiche
Kirjastaja: Tallinna Raamatukirjastus OÜ
ISBN: 978-9949-9771-1-6