ET EN

Tingimused

Ostutingimused

Enne raamatu ostmist palun tutvuge meie ostutingimustega.

Toodete tellimiseks lisage tooted ostukorvi.
Tellimuse vormistamise alustamiseks vajutage nupule „vormista ost“.
Tellimuse vormistamiseks palume täita paki kohaletoimetamiseks vajalikud andmed. Kui soovite paki saata kellelegi teisele – näiteks kingituseks, palume aktiveerida kohaletoimetamine teisele aadressile ning sisestada paki vastuvõtja andmed.
Tellimuse kinnitamisel vormistatakse teile ettemaksuarve mis on võimalik tasuda koheselt pangalingi või pangaülekandega. Arve kinnitatud tellimusest saadetakse ka teie e-posti aadressile, juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.
Tooted postitatame teile peale arve tasumist
Soovime teile meeldivaid ostukogemusi meie veebipoes!

Kauba väljavalimise järel tuleb toode/tooted lisada ostukorvi.

Ostukorvi saate näha, kui klikite kodulehe päises olevale „Ostukorvi“ nupule.

Ostukorvis on nähtavad kõik sinna lisatud tooted nimekirjana ning iga toote kohta on kuvatud soovitud hulk (tk) ja hind. Samuti kogu ostukorvi maksumus.

Tallinna Raamatukirjastuse veebipoes pakume ostu eest tasumiseks järgnevaid võimalusi:
Pangalingid
Swedbank, SEB Pank, Nordea Pank. Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Pangalingiga tasumiseks vajutage pangalingi ikoonile. Koopia arvest saadetakse ka teie e-posti aadressile juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.
Pangaülekanne
Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Koopia arvest saabub koheselt ka teie e-posti aadressile, et saaksite selle soovi korral välja trükkida ning tasuda endale sobival ajal pangaülekandega internetipangas või pangakontoris. Pangaülekandega tasumisel märkige selgitusse kindlasti tellimusarve number.

Kõik hinnad raamatukirjastus.ee veebipoes sisaldavad käibemaksu 9%

Hinnad kehtivad alates tellimuse vormistamisest kuni vormistatud tellimuse maksetähtaja aegumiseni (7 päeva möödudes alates tellimuse vormistamisest).

Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohandatakse Kliendi ja raamatukirjastus.ee vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

Peale müügilepingu jõustumist (Kliendipoolset arve tasumist) komplekteerib raamatukirjastus.ee tellimuse ning annab selle üle kohaletoimetamiseks meie logistikapartneritele.

Tellitud raamatud jõuavad Teieni 5-10 tööpäeva jooksul.

Viivitusteta kohaletoimetamiseks palume olla hoolikad kohaletoimetamise andmete sisestamisel tellimuse vormistamisel.

Transpordi käigus vigastada saanud saadetistele kus tooted, kuid mitte tootepakendid, on saanud kahjustusi saavad Kliendile asendatud. Asendamise võimatuks osutumise korral pakume kahjustatud kauba maksumuse hüvitamist.

Raamatukirjastus.ee ei vastuta kauba kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kaup on logistikapartneritele üle antud Kliendile lubatud kohaletoimetamise päevaks õigeaegselt, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest mida raamatukirjastus.ee ei saanud mõjutada või ette näha.

Tellimuse kinnituse järel kuvatakse ekraanile arve mille saate tasuda mugavalt pangalingiga (Swedbank, SEB, Nordea) või teistes pankades siseriikliku maksena. Andmed siseriikliku makse sooritamiseks leiate peale tellimuse kinnitamist ekraanile kuvatud arve lehelt.

Tellimuse kinnitamisel saadetakse tellimuse kokkuvõte ka tellimuse vormistamise käigus märgitud e-posti aadressile juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.

Raamatukirjastus.ee veebipoest ostetud kaubale kehtib teile alates kauba kättesaamisest 14 päevane tagastamisõigus.
Tagastamisõigus on loodud garanteerimaks seda, et saadetud kaup vastaks tellitule.

  • Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja originaalpakendis.
  • Kauba tagastamiseks tuleb esitada meile avaldus e-posti aadressil info@raamatukirjastus.ee 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest.
  • Kauba tagastamine toimub kliendi kulul ja sel puhul esialgset transporditasu ei hüvitata (välja arvatud juhul kui tagastatud kaup ei vasta tellitule).
  • Kauba tagastamisel tuleb ostetud toode/tooted tagastada viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.
  • Raha tagastatud toodete eest hüvitatakse teile viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul.

Tarbija tagastusõigus on sätestatud õigusaktidega.

Teie isikuandmeid kaitstakse ja töödeldakse vastavalt Isikuandmete kaitse seaduse nõuetele.

Raamatukirjastus.ee tellimuse sooritamisel kinnitab klient oma nõusolekut tema poolt esitatud isikuandmete töötlemiseks.

Ramaatukirjastus.ee veebipoes tellimust tehes esitatud isikuandmed ja nende andmete töötlemisel saadud isikustatud andmed on kaitstud ja neid töödeldakse vastavalt Isikuandmete kaitse seaduse nõuetele andmete kogumise, analüüsimise ja kokkuvõtete tegemise eesmärkidel ning püsiklientidele suunatud pakkumiste tegemiseks.

Tallinna Raamatukirjastus OÜ ei avalda ega edasta eelpool nimetatud andmeid kolmandatele isikutele v.a. juhul, kui seda kohustab seadus. Tellides kauba internetist posti teel, esitab kirjastus vastava teenuse osutajale kliendi nime ja aadressi. Kliendi telefoninumbrit kasutab kirjastus vajadusel kliendiga kiire kontakti saamiseks  võimalike esineda võivate probleemide korral.

Andmete vastutav töötleja on Tallinna Raamatukirjastus OÜ (Kakumäe tee 37, Tallinn 13516)

Kliendiandmete kustutamiseks või uuendamiseks esitab klient kirjalikult e-maili teel (info@raamatukirjastus.ee) vastava avalduse. Peale vastava avalduse saamist kustutab Tallinna Raamatukirjastus kliendi isikuandmed oma andmebaasist.